• OLVE 1G
    OLVE 1G
  • OLVE 1D
    OLVE 1D
  • OLVE 1H
    OLVE 1H
  • OLVE 5H
    OLVE 5H
  • OLVE 8H
    OLVE 8H

In het seizoen 2019-2020 spelen de onderstaande ploegen competitie voor OLVE. Er zijn 5 gemengde ploegen, 2 damesploegen, 9 herenploegen en 1 gemengde seniorenploeg.

Hieronder kan je de spelers terugvinden die meespelen. Ook kan je de resultaten, stand en kalender opvragen door op de link in de laatste kolom te klikken.

 

Gemengde competitie:

  Ploeg  

Afdeling

Spelers

  Stand/Kalender  

1G

  1ste Nationale  

Lissa Bal, Hanne Janssens, Tine Roeymans, 

 Marc de Punt, Pieter Severijns, Shashvat Shah, Adriaan Debeuf 

OLVE 1G

2G

1ste Prov A

Laura Hauquier, Yoni Segers, Nicharee Boonbanjong

Stef Geybels, Hans Schroots

OLVE 2G

3G

3de Prov D

Hanne Umans, Liesbeth Kerkhofs,

Jeroen De Vries, Michael Floré

OLVE 3G

4G

4de Prov A

Annemie Steurs, Ilse Bogaerts, Marijke Verbessem,

Michael Bonjé, Kurt Van Boeckel

OLVE 4G

5G 6de Prov A

Marie Schrooten, Yael De Jonghe, Annisha Kimani, Daan Stevens,

 Kristof De Volder, Maarten Laenen, Arthur Benbassat, Peter Stevens 

OLVE 5G

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dames competitie:

  Ploeg  

  Afdeling  

Spelers

  Stand/Kalender  

1D

1ste Liga A

Britt van Volsem, Lissa Bal, Laura Hauquier,

Hanne Janssens, Tine Roeymans

 OLVE 1D

2D

1ste Prov A

Sylvia Clement, Nelly Halsberghe, Sara De Vries

Sarah Springael, Kirsten Van Boghout, Petra Vanlaer

OLVE 2D 

 

Heren competitie:

  Ploeg  

  Afdeling  

Spelers

  Stand/Kalender  

1H

2de Liga B

Pieter Severijns, Marc De Punt,

Tom Van Vracem, Adriaan Debeuf

OLVE 1H

2H

3de Liga C

Svevo Blommaerts, Robbe De Sitter,

Jonas Deckers, Bram Declercq

OLVE 2H 

3H

3de Prov D

Rutger Hendrickx, Quinten Hendrix

 Buland Tiwana, Mick Kennes

OLVE 3H 

4H

3de Prov B

Peter Van Hout, John Van den Bulcke, Robert Wellykin,

Geert Du Bois, Johan De Cuyper

OLVE 4H 

5H

3de Prov C

Yannick Engelmann, Louis Toebosch, Arne Van Oerle,

Lou Hanlin, Michiel De Sitter

OLVE 5H 

6H

4de Prov C

Bram Nauwelaerts, Timon Hofmans, Luc Colijn,

Matts Croes, Robbe Verbist

OLVE 6H 

7H

4de Prov D

Wim Plaum, Stefaan Smets, Frank Graré,

Geert Schrooten, Remy Bin Yaacob

OLVE 7H 

8H

5de Prov B

Kevin Theys, Axel de Luyck, Bram De Kinder,

Michiel Van Roey, Steven Loots, Bart Bouckaert

OLVE 8H 

9H

6de Prov A

Aarya Shah, Daan Ghys, Chawla Krish

Yash Shah, Jules Toebosch

OLVE 9H

 

Seniorencompetitie:

  Ploeg  

  Afdeling  

Spelers

  Stand/Kalender  

1SG

Gemengd - C

Dirk De Kinder, Yves Couteau, Bart Bouckaert,

Jole Gielen, Li Wang, Judy Lai

 OLVE 1SG