Tijdens het weekend van 19 en 20 november kwam de top van de Belgische jeugd samen in het verre Ieper om te strijden voor de titel van Belgisch kampioen. Onder de enthousiaste deelnemers ook 11 afgevaardigden van OLVE. Na 2 dagen van hevige strijd wist 1 van onze spelers het hoogste schavotje te bereiken:

eubil bk 2016

Eubil Cabije wint, samen met Evelien Cauwenbergh, XD-15 (zie foto). Naast het gemengd dubbel wist hij ook nog de kwarfinale te bereiken in de dubbel- en enkel-discipline. Een zeer mooie prestatie, proficiat Eubil !

Verder zijn er nog eervolle vermeldingen voor Siebe Lodders (1/2 finale XD-17 en 1/2 finale BD-17) en Hanne Janssens (1/2 finale GD-19).

Tot slot strandden er nog enkele OLVE spelers in de kwartfinale: Robbe De Sitter & Mats Born (BD -15), Michiel De Sitter & Robbe Verbist (BD -13), Hanlin (XD -13).

 

Kortom, de OLVE delegatie heeft zich zeker laten gelden op dit top-tornooi! Kijk zeker eens op onze facebook-pagina voor enkele actiefoto's van onze spelers.

Bedankt aan alle spelers en de coach van dienst (Luc) voor de inzet en proficiat met jullie prestaties!